Facebook Twitter Google Plus LinkedIn Flickr Vimeo

Fotosúťaž

Fotosúťaž - Zaostrené na krajiny V4

Vďaka podpore Vyšehradského fondu môže festival Cestou necestou poprvýkrát vyhlásiť fotografickú súťaž určenú pre všetkých cestovateľov a milovníkov miest a prírody regiónu V4. Do súťaže sa môže súťažiaci prihlásiť vyplnením online prihlášky a zaslaním maximálne 5 fotografií na fotosutaz@cestounecestou.sk. Autor musí mať minimálne 18 rokov a fotografie k dispozícii v rozlíšení min. 3500px x 2300px (zaslať ich môže v nižšom rozlíšení).

Prihlásiť sa do súťaže je možné od 5.9. do 24.10.2014.

Odborná porota vyberie 15 najlepších fotografií, ktoré budú vystavené na festivale v bratislavskom DK Ružinov (7.-8.11.2014). Tu bude dňa 8.11.2014 na základe hodnotenia poroty vyhlásený aj absolútny víťaz fotosúťaže.

Okrem toho však bude prebiehať voľba najlepšej fotografie na Facebooku, za svojho favorita si bude každý môcť zahlasovať až do 31.10.2014.

Víťazi v oboch kategóriách sa môžu tešiť na hodnotné ceny od našich partnerov: zľavové a peňažné poukážky na nákup v predajniach Fotolab, outdoor a turistický sortiment od e-shopu Doprírody.sk čI online kurzy fotografie od Photovie. O ďalších zaujímavých cenách vás budeme priebežne informovať na sociálnych sieťach.

Štatút súťaže